Plastik Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Günümüzde bahçe ve duvar çevirmelerinde kullanılan ferforje-dekoratif demir uygulamalarının en büyük sorunu korozyondur. Özellikle dış etkenler metal malzemeleri yıpratmakta bakım yapılamaz hale getirmektedir. Ferforje-dekoratif demir uygulamalarında bulunan girintili çıkıntılı yüzey, oluşan pasın temizlenmesini zorlaştırmakta pastan arındırılamamış; yüzeye uygulanan boyadan verim alınamamaktadır.

Plastik korkuluk ürünleri kullandığımız takdirde korozyon problemi ortadan kalkacaktır, Boya bakım gerektirmez. Montajı kolaydır. Hafiftir, yapınıza gereksiz yük bindirmez. Estetiktir, güzellik katar. Villa, otel, toplu konut, fabrika, kamu binaları, askeri birlikler, belediyeler park bahçe ve yol çevirmelerinde kullanılabilir. Uzun süreler montajlandığı; ilk gün gibi paslanmadan durumunu muhafaza eder. 

Alüminyum'da korozyona uğramayan bir metaldir. Alüminyum ürünlerin yüzeyi elektrostatik toz boyalıdır. Elektrostatik toz boya alüminyum yüzeye fosfatlama (temizleme) işleminden sonra uygulanmaktadır on yıl boya garantisi vardır. Yapılarınızda ister dekoratif görünümlü plastik ürünleri, isterseniz modern görünümlü alüminyum ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Her iki üründe de balant ekli yatayda iki yada üç noktada 12 mm çapında çelik miller kullanılarak yapılmaktadır. Bu fiziksel dayanım sağlamaktadır.

 

  

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.75322.7641
Euro3.04223.0544
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 34° 24°
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret13295